Залишити відгук

Закрити

Про нас

Тернопільська фабрика дверей «ВудВей» – один з кращих виробників міжкімнатних дверей в Україні. Її продукція, що за своїми характеристиками відповідає кращим європейським зразкам, користується популярністю не лише у нашій державі, а й за кордоном.

 Сьогодні «ВудВей» спеціалізується на виготовленні сертифікованих міжкімнатних дверей та є єдиною фабрикою у Тернополі, яка представляє на ринку стовідсотково власну продукцію. Виробнича площа Тернопільської фабрики дверей «ВудВей» - понад 5 тисяч квадратних метрів. Найсучасніше обладнання, представлене відомими світовими брендами Homag, Sicar, Leadermac, Kuper,Viet, Houfe, Brandt в поєднанні із досвідом, сумлінням та заповзятістю колективу дає можливість виробляти якісну та конкурентоспроможну продукцію, здатну задовільнити найвибагливіші смаки замовників. Постійне вдосконалення та пошук нових ідей забезпечує збільшення обсягів виробництва і оновлення модельного ряду.

Аби якість міжкімнатних дверей відповідала сучасним стандартам, на фабриці ретельно підбирають сировину, з якої виготовляють двері. Відповідно до діючих норм, тут обирають лише сертифіковані матеріали, які проходять випробування та жорсткий контроль на всіх етапах виробництва. Наявність власних цехів первинної обробки деревини та сушіння, виробництва клеєного бруса дає можливість контролювати якість дверної продукції на всіх стадіях технологічного процесі виробництва. Сучасні технології дозволяють використовувати у роботі безпечні для екології та здоров’я людей клейові суміші, а також лакофарбові матеріали італійського виробництва, які володіють не тільки гарними декоративними, але й експлуатаційними якостями.

Двері на фабриці «ВудВей» виготовляють із масиву сосни, облицьованного МДФ і оздобленого натуральним шпоном дуба та інших цінних порід деревини, а також шпоном файн – лайн. Поєднання соснового «євробрусу» із МДФ унеможливлює будь-які якісні зміни дверних блоків під впливом навколишнього середовища протягом усього терміну експлуатації.

 Розгалужена мережа збуту Тернопільської фабрики дверей «ВудВей» спрямована на максимальне задоволення попиту на міжкімнатні двері, та забезпечує доставку продукції до замовника в найкоротші терміни.

Замовити продукцію Тернопільської фабрики дверей «ВудВей» можна у фірмових салонах чи в офіційних представників фабрики по всій території України. Досвідчений колектив спеціалістів надасть професійні консультації щодо вибору, оптимальної комплектації, а також можливості індивідуального заміру та виготовлення дверей.

 Модельний ряд міжкімнатних дверей Тернопільської фабрики «ВудВей» представлений серіями «Класика» та «Модерн». Великий асортимент продукції відповідно до сучасних тенденцій мистецтва дизайну надасть можливість придбати продукцію, що підкреслить вишуканість та стиль Вашого інтер’єру.

Модні тенденції, цікаві дизайнерські рішення, що впроваджуються на фабриці «ВудВей» високо оцінюють на сучасному ринку дверей, а найважливіше поєднання характеристик - ціна та якість дозволяє бути у рейтингу кращих виробників України.